Spájaním k dokonalosti

Zváranie kovových výrobkov

Naša spoločnosť je špecializovaná na kvalitné zváranie kovových výrobkov. S použitím najmodernejších techník a certifikovaných zváracích postupov sme schopní zvárať širokú škálu materiálov vrátane ocele, hliníka, nerezovej ocele a ďalších. Naše skúsené tímy zváračov majú dlhoročné skúsenosti v oblasti zvárania a sú zárukou spoľahlivosti a precíznej práce.

Opracovanie na CNC strojoch

Sme vybavení špičkovými CNC strojmi, ktoré nám umožňujú presné a efektívne opracovanie kovových dielov. S použitím najnovších technológií a programovateľných kontrolných systémov sme schopní vyrobiť diely s vysokou presnosťou a opakovateľnosťou. Bez ohľadu na zložitosť geometrie vašich dielov sme pripravení splniť vaše požiadavky na kvalitu a dodací termín.

Výroba oceľových konštrukcií

Naša spoločnosť je odborníkom na výrobu oceľových konštrukcií pre rôzne priemyselné, obchodné a obytné aplikácie. S naším širokým know-how a inžinierskym tímom sme schopní navrhnúť a vyrobiť oceľové konštrukcie podľa vašich presných špecifikácií a požiadaviek. Našou prioritou je poskytnúť vám konštrukcie vysokej kvality, odolné voči zaťaženiu a dlhodobej trvanlivosti.

Výroba modulárnych stavieb

Modulárne stavby sú budúcnosťou stavebníctva, a my sme pripravení vás zaviesť do tejto budúcnosti. Ponúkame výrobu modulárnych stavieb pre rôzne účely, vrátane obytných domov, kancelárskych budov, hotelových komplexov a ďalších. S našou technológiou a skúsenosťami sme schopní dodávať modulárne stavby rýchlo, efektívne a bez kompromisov voči kvalite. S našimi modulárnymi riešeniami môžete dosiahnuť flexibilitu, ekonomickú úsporu a rýchle nasadenie.

Galéria

Prehliadajte si náš výber obrázkov, ktoré zachytávajú náš široký rozsah projektov, od detailne zhotovených výrobkov po impozantné konštrukcie. Naše fotografie vám poskytnú pohľad na to, ako sme prinášali naše vízie do reality a ako sme zhmotnili koncepty do podoby skutočných diel.

  • Všetko
  • Modulárne stavby
  • Výrobky
  • Obrábacie stroje

Certifikáty

Fondy EÚ

Naša spoločnosť je hrdá na svoju spoluprácu s Európskou úniou a na využívanie možností, ktoré táto spolupráca prináša. Pre nás je táto spolupráca viac ako len finančná podpora - je to príležitosť spájať silu s inými organizáciami a dosiahnuť spoločné ciele, ktoré prinesú prospech nielen nám, ale aj celej spoločnosti.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať

POŠLITE NÁM SPRÁVU